Nadleśnictwo Radzyń Podlaski, Zespół Szkół w Wohyniu oraz m.in. Miasto Radzyń Podlaski ma przyjemność zaprosić szkoły podstawowe oraz gimnazjalne z powiatu radzyńskiego do udziału w kolejnej edycji konkursu z wiedzy leśno – ekologicznej pt. „Czy znasz nasze lasy?”.

Celem konkursu jest promowanie i rozpowszechnianie wiedzy oraz wartości przyrodniczej ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień związanych z wielofunkcyjnym znaczeniem lasów.  W tej edycji konkursu współorganizatorem jest również Miasto Radzyń Podlaski. Jedna z konkurencji będzie poświęcona gospodarce odpadami, segregacji odpadów, niskiej emisji i recyklingowi, w ramach IV Radzyńskiego Testu Wiedzy Ekologicznej.

Zgłoszenia należy kierować do Zespołu Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu do 2 marca 2019 roku (szczegóły w regulaminie konkursu).

Konkurs rozpocznie się 20 marca 2019 roku o godz.  9:00 w Zespole Szkół im. Unitów Podlaskich w Wohyniu.

Szczegóły konkursu dostępne również na stronie internetowej Nadleśnictwa: http://www.radzynpodlaski.lublin.lasy.gov.pl/aktualnosci/-/asset_publisher/1M8a/content/konkurs-pt-czy-znasz-nasze-lasy-

Regulamin konkursu i załączniki:

Regulamin

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3