Program "Czyste Powietrze"

LogoMiejski Punkt Informacyjno-Konsultacyjny Programu "Czyste Powietrze" działa i ma się dobrze. Świadczą o tym liczby, sprawdź.

punkt czystePunkt Konsultacyjno - Informacyjny Programu "Czyste Powietrze" w przyszłym tygodniu tj. w środę 28.06.2023 i czwartek 29.06.2023 r. będzie zamknięty. Zapraszamy 4 i 5.07.2023 r.

czyste powietrze logo v12 02 1KREDYT CZYSTE POWIETRZE to kredyt przyznawany przez współpracujący bank na realizację inwestycji w ramach programu „Czyste Powietrze”. Dotacja, którą otrzymasz z programu spłaci część kredytu bankowego. Kredyt Czyste Powietrze skierowany jest do Beneficjentów uprawnionych do podstawowego i podwyższonego poziomu dofinansowania.

logo doradztwoUrząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie i Urząd Miasta Radzyń Podlaski zaprasza wszystkich mieszkańców, przedsiębiorców, przedstawicieli instytucji publicznych oraz wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych już 15 maja na spotkanie informacyjne.

Miejski czyste powietrze logo v12 02 1Punkt Informacyjno Konsultacyjny Programu "Czyste Powietrze" działa i ma się dobrze. Świadczą o tym liczby, sprawdź.

LogoMiejski Punkt Konsultacyjno - Informacyjny Programu "Czyste Powietrze". Przyjdź i sprawdź, ile możesz otrzymać dotacji na swoją termomodernizację.

punkt czystePunkt Konsultacyjno - Informacyjny Programu "Czyste Powietrze" w tym tygodniu otwarty będzie w czwartek tj. 23 marca 2023 r. Obsługa interesantów odbywać się będzie w godzinach 8:00 - 15:00.

punkt czystePunkt Konsultacyjno - Informacyjny Programu "Czyste Powietrze" w tym tygodniu będzie zamknięty z uwagi na chorobę pracownika. Punkt będzie otwarty w następnym tygodniu przez 2 dni: tj. we wtorek 28 lutego oraz środę 1 marca 2023 r. Obsługa interesantów odbywać się będzie w godzinach 8:00 - 15:00.

LogoPunkt Konsultacyjno - Informacyjny Programu "Czyste Powietrze" w tym tygodniu otwarty będzie w piątek tj. 17 lutego 2023 r. Obsługa interesantów odbywać się będzie w godzinach 8:00 - 15:00.