moje odpadyMasz problem, że nie wyświetla się aktualny harmonogram odbioru odpadów komunalnych dla Twojej ulicy? Przeczytaj jak to zmienić.

 

Po wgraniu nowego harmonogramu do systemu "Moje Odpady" pojawił się problem z wyświetlaniem nowej rozpiski. Jak to zmienić? Otwórz aplikację, wybierz "Dodaj nową lokalizację", wpisz "Radzyń Podlaski", później swoją ulicę. Kliknij "dodaj lokalizację". Harmonogram na 2024 r. zaczyta się automatycznie. I jesteś na bieżąco!

Dla tych, którzy nie pobrali jeszcze aplikacji przypominamy:

Harmonogram znajdziesz w aplikacji na urządzenie mobilne pn. "Moje Odpady", który bezpłatnie pobierzesz w Sklepie Play (dla Android) lub App Store (dla APPLE iPhone). Dzięki aplikacji będziesz zawsze na bieżąco. Przypomni Ci kiedy jest odbiór danej frakcji, co można wrzucić do pojemnika lub worka, gdzie jest PSZOK. Dodatkowo poprzez aplikację zgłosisz wszelkie nieprawidłowości w odbiorze odpadów, czy nielegalne wysypiska.

Ponadto nowy harmonogram odbioru odpadów komunalnych umieszczony został na kalendarzu, który dostarcza mieszkańcom radzyński PUK. Harmonogram dostępny jest także na stronie Urzędu Miasta pod linkiem: https://www.radzyn-podl.pl/harmonogram-odbioru-opadow.html