Miasto Radzyń Podlaski w ramach realizacji "Programu propagowania kompostowania na terenie miasta Radzyń Podlaski" podpisało 100 pierwszych umów bezpłatnego użyczenia termokompostowników mieszkańcom.

Wszyscy mieszkańcy, którzy jako pierwsi złożyli wniosek o użyczenie kompostownika do tut. Urzędu oraz spełnili warunki programu już cieszą się z odebranego termokompostownika TERMO 400 lub TERMO 700. Poniżej udostępniamy link do strony producenta, gdzie w prostu sposób ukazany jest montaż kompostownika TERMO 700.

 

SPRAWDŹ JAK ZŁOŻYĆ SWÓJ KOMPOSTOWNIK:

https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=59BwenH-qOE

 

Program propagowania kompostowania powstał w oparciu o prowadzoną edukację ekologiczną mieszkańców, a także przez zrównoważony i racjonalny system gospodarki odpadami komunalnymi Miasta Radzyń. Mając na uwadze duże zainteresowanie kompostownikami mieszkańcy złożyli ponad 350 wniosków. Pierwsze 100 osób podpisało już umowę użyczenia i odebrało swój kompostownik. Kolejne umowy będą podpisane, a kompostowniki wydawane na bieżąco.

 

Jeśli nie złożyłeś/łaś jeszcze wniosku, pobierz wniosek TUTAJ i złóż już dziś! Sprawdź, jak w prosty i bezpłatny sposób uzyskasz naturalny nawóz, który użyjesz w swoim ogrodzie, czy domu.

 

UWAGA!!! Teraz, nawet jeśli nie segregujesz odpadów również możesz złożyć wniosek!

 

 

Dodatkowe informacje od producenta, poradniki, forum itd znajdziesz tutaj:

http://www.kompostowniki.pl/kompostownik.php