dsc 0017Izabela Śledź – dziennikarka TVP Lublin otrzymała z rąk Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski podziękowanie za promowanie naszego miasta, w szczególności w jubileuszowym roku 550-lecia nadania Radzyniowi praw miejskich. Dyplom wraz z pamiątkowym medalem Jerzy Rębek wręczył Pani Redaktor 29 listopada.

Przypomnijmy, że przedstawiciele naszego Miasta w 2018 roku byli częstymi gośćmi programów prowadzonych przez Izabelę Śledź, co dawało okazję do prezentacji historii miasta, wydarzeń kulturalnych i inicjatyw podejmowanych w roku jubileuszowym, a przygotowywane w Radzyniu relacje odznaczały się obiektywizmem i rzetelnością.

Mieszkańcy Radzynia i ziemi radzyńskiej mają dodatkowy powód do dumy: lubiana i ceniona przez widzów dziennikarka związana jest z Radzyniem, w Radzyniu narodziła się jej pasja dziennikarska.

Jest absolwentka wydziału politologii UMCS w Lublinie, ale jak przyznaje, dziennikarską pasją zaraziła się w Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim, gdzie współtworzyła szkolną gazetę. Gazeta upadła, ale miłość do dziennikarstwa została. Do TVP Lublin trafiła na staż w 2007 roku. Obecnie jest reporterką i prezenterką programu informacyjnego „Panorama Lubelska”. Współpracuje z redakcją magazynu reporterów „Zdarzenia”. Jest prezenterką programu „Polska Samorządna” oraz „Poranka z Panoramą”.

DSC_0013
DSC_0015
DSC_0017
DSC_0019
DSC_0020