DSC 0004W Urzędzie Miasta można obejrzeć wystawę karykatur podróżników autorstwa Przemysława Krupskiego, przygotowanej z okazji 5-lecia "Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami". Ekspozycja znajduje się w holu wejściowym, na parterze, dostępna jest w dniach i godzinach pracy urzędu (pn.-pt.) 7.30-15.30.

Po wernisażu, który odbył się w Galerii "Oranżeria" Radzyńskiego Ośrodka Kultury (23.06.2017 r.) wystawa odwiedziła już I Liceum Ogólnokształcące, Miejską Bibliotekę Publiczną im. Zenona Przesmyckiego, Gimnazjum nr 1 im. Orląt Lwowskich i Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim. Obecnie znajduje się w holu radzyńskiego Urzędu Miasta (ul. Warszawska 32).Na wystawie zaprezentowanych zostało dwadzieścia obszernych i niezwykle starannie opracowanych plansz. Każda jest poświęcona odrębnej edycji „Spotkań”. Na każdej honorowe miejsce zajmuje oczywiście karykatura podróżnika, pod nią znajduje się informacja biograficzna, z prawej strony zaś – krótka relacja ze spotkania w Radzyniu: sześć zdjęć z komentarzami oddającymi treść i atmosferę spotkania.

Zainteresowanych prezentacją wystawy w swojej jednostce prosimy o kontakt pod adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.