DSC 0022Każdy przedszkolak wie, że 20 września nie jest zwykłym dniem... w tym dniu jest obchodzony Dzień Przedszkolaka. Z tej to właśnie okazji, w radzyńskich przedszkolach miejskich, rozległ się wesoły gwar, śmiech i słowa śpiewanego przez dzieci ,,Hymnu Przedszkolaka”.

Dyrektor przedszkola Anna Fijałek wspólnie z zastępcą burmistrza Tomaszem Stephanem, złożyła najserdeczniejsze życzenia wszystkim przedszkolakom i wręczyła prezenty. Ciepłych słów nie zabrakło także od wice burmistrza, który życzył dzieciom samych pogodnych dni. - Przyjmijcie ode mnie i od pana burmistrza Jerzego Rębka najserdeczniejsze życzenia. Niech radość i uśmiech towarzyszy wam każdego dnia a w przedszkolu, abyście czuły się jak w domu.

W tym dniu przygotowano dla dzieci wiele atrakcji i niespodzianek. Dzieci śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych konkursach i zabawach integracyjnych. Impreza na pewno przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia.

Święto to zostało ustanowione przez Sejmw 2013 roku, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci.

Dzień Przedszkolaka w przedszkolu przy ul. Armii Krajowej

Dzień Przedszkolaka w przedszkolu przy ul. Reja

Dzień Przedszkolaka w przedszkolu przy ul. Chmielowskiego