wspolbrzmieniaW imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy mieszkańców Miasta, Gminy i Powiatu do wzięcia udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Muzyki Improwizowanej – Współbrzmienia. Organizatorem Konkursu jest powołana przez Bank Gospodarstwa Krajowego Fundacja Most the Most. „Współbrzmienia” - to jedyny taki konkurs w Polsce, bez limitu wiekowego i kategorii wykonawczej. Pula nagród pieniężnych wynosi 40.000,00 PLN. W Konkursie mogą wziąć udział zarówno soliści, jak i zespoły do 6 osób.

Konkurs składa się z pięciu etapów, począwszy od naboru zgłoszeń (czerwiec-lipiec), przez preselekcję (1-8 sierpnia), głosowanie publiczne (16-28 sierpnia), wybór Finalistów (30 sierpnia – 15 września), aż po finałowe przesłuchania na żywo (26-29 października).

Aby zgłosić swój udział, należy wykonać następujące kroki: nakręć film audio-wideo z wykonaniem trzech wybranych utworów z programu, zamieść nagranie w jednym z ogólnie dostępnych serwisów streamingowych (np. YouTube, Vimeo) oraz wypełnić i wysłać zgłoszenie za pomocą formularza dostępnego na stronie www.mostthemost.pl/wspolbrzmienia.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie konkursu, zamieszczonym na stronie www.mostthemost.pl/wspolbrzmienia.
Uwaga! Na zgłoszenia w I etapie do 31 lipca.