bibliotekaMejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaskim zaprasza do udziału w 64. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim oraz XIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Przebudzeni do życia”. Eliminacje powiatowe odbędą się 4 kwietnia, termin nadsyłania zgłoszeń upływa 28 marca.

Do udziału w 64. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim zaproszeni są uczniowie szkół średnich, studenci, dorośli, seniorzy.

Do uczestnictwa w XIII Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim „Przebudzeni do życia” zaproszona jest młodzież z 7. i 8. klasy szkoły podstawowej oraz 3 klasy gimnazjum.

Szczegóły dotyczące przebiegu konkursów zawarte są w regulaminach. Termin i miejsce eliminacji: 4 kwietnia 2019 r., godz. 10.00 (rejestracja uczestników od godz. 9.30), Miejska Biblioteka Publiczna w Radzyniu Podlaskim. Termin nadsyłania zgłoszeń - do 28 marca 2019 r.

UWAGA! Zgłoszenia uczestników powiatu radzyńskiego należy wysyłać na adres: Patryk Pawelec, ul. Dolna Panny Marii 3, 20-010 Lublin z dopiskiem „64. OKR”, lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin oraz karty zgłoszeniowe do pobrania na stronie biblioteki: www.mbpradzyn.pl

Organizatorem jest Miejska Biblioteka Publiczna im. Zenona Przesmyckiego w Radzyniu Podlaski oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.