herbW związku z przypadającym w przyszłym roku jubileuszem uzyskania przez Radzyń praw miejskich Miasto Radzyń we współpracy z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury ogłasza konkurs na projekt graficzny logo „550 lat Radzynia Podlaskiego”. Celem konkursu jest wybranie oryginalnego projektu logo 550 lat Miasta Radzyń Podlaski, który stanie się oficjalną identyfikacją graficzną Miasta w czasie obchodów tj. od 01.01.2018 do 31.12.2018.

Logo powinno nawiązywać do dowolnego, świadomie wybranego przez autora i możliwego do opisania symbolu lub innego aspektu charakterystycznego dla Miasta, w łatwej do rozpoznania i zapamiętania formie graficznej.

Konkurs jest jednoetapowy i ma charakter otwarty. Jest skierowany zarówno do amatorów jak i profesjonalistów. W konkursie może uczestniczyć każda osoba fizyczna , osoba prawna, oraz jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej.

Logo będzie stosowane w celu identyfikacji wizualnej i promocji Miasta, poprzez wykorzystywanie go m.in. w przekazie elektronicznym, w mediach, nośnikach reklamy zewnętrznej, drukowanych materiałach promocyjnych i innych nośnikach używanych, wydawanych i sygnowanych przez Miasto.

Logo należy zgłosić do Konkursu w formie elektronicznej, w wersji: kolorowej na białym tle, monochromatycznej na białym tle, monochromatycznej na czarnym tle. Logo nie może zawierać w sobie herbu Radzynia, może natomiast nawiązywać do jego elementów.

Prace należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 15 grudnia 2017 roku włącznie. Ogłoszenie wyników nastąpi 1 stycznia 2018 roku w trakcie przemówienia Burmistrza Radzynia Podlaskiego oraz za pośrednictwem stron internetowych Organizatorów.

Zapytania dotyczące wątpliwości regulaminowych oraz zgłoszenia prac konkursowych należy przesyłać na adres mailowy pracownika Radzyńskiego Ośrodka Kultury w Radzyniu Podlaskim: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście dostarczać na dziennik podawczy siedziby Radzyńskiego Ośrodka Kultury.

Szczegóły Regulaminu oraz załączniki poniżej.

Regulamin

Załącznik nr 1

Załącznik nr 2

Załącznik nr 3