DSC 0448Na III Noworoczną Galę Akordeonową serdecznie zaprasza ARTI SENTEMO. Koncert odbędzie się w sobotę 9 stycznia - tym razem w sali widowiskowo-sportowej przy ZSP na ul. Sikorskiego.

 - Sala jest na tyle duża, że tym razem miejsc dla naszych sympatyków nie zabraknie – zapewnia założyciel, kierownik i dyrygent zespołu Zbigniew Czuryło. Dotychczas się zdarzało, że dla sporej grupy osób chętnych do wysłuchania koncertu brakło miejsc na widowni.

Wstęp jak zwykle wolny. - Chodzi nam o to, by przez nasze koncerty dawać ludziom radość, by nasi słuchacze wychodzili z koncertów napełnieni pozytywną energią – dodaje Z. Czuryło.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wkroczyć w nowy rok 2016 przy dających energię dźwiękach akordeonów. Jednocześnie to wspaniała okazja, by śledzić postępy powstałego przed ponad dwoma laty zespołu.

ARTI SENTEMO nie spoczywa na laurach, ciągle się rozwija, wzbogaca repertuar, który podbija serca słuchaczy w różnych zakątkach Polski, i zdobywa laury na prestiżowych przeglądach i konkursach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym. Na koncertach już nie tylko w Radzyniu, ale Nałęczowie, Łukowie czy w innych miejscowościach ma salę wypełnioną po brzegi.