Partyzantów małyOd początku maja trwa remont ul. Partyzantów. W pierwszej kolejności została wyfrezowana stara nawierzchnia. Od ul. Międzyrzeckiej do Krysińskiego kładziony jest kanał sanitarny, obecnie prace są prowadzone na wysokości I LO. Następnie zostanie ułożona kanalizacja deszczowa i sieć wodociągowa. Na koniec powstaną: nowa nawierzchnia asfaltowa i chodniki po obu stronach. W trakcie prac dla mieszkańców zapewniony jest dojazd do ich posesji. Gdy przed bramą prowadzone są wykopy - wyjazd jest zamknięty na możliwie jak najkrótszy czas.

Prace realizuje Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych z Radzynia, które wygrało przetargw. Jest to inwestycja bardzo ważna nie tylko dla okolicznych mieszkańców, ale dla całego miasta. Ulicą Partyzantów biegnie magistrala wodociągowa, która zaopatruje w wodę zdecydowaną większość Radzynia. Jest to bardzo ważny element infrastruktury, zapewniający bezpieczeństwo mieszkańcom. Droga jest ważna także z tego względu, że prowadzi do bardzo ważnych zakładów przemysłowych: drGerard i BIMIZ.

Burmistrz Jerzy Rębek zwrócił się do mieszkańców z prośbą o wyrozumiałość i cierpliwość w trakcie budowy, która spowoduje trudności w poruszaniu się ulicą. - Na pewno po miesiącach utrudnień będą Państwo usatysfakcjonowani, tak jak są zadowoleni mieszkancy oddanej niedawno do użytku ul. Polnej - zapewnił włodarz miasta.