Sport
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Podczas sesji Rady Miasta 16 maja Burmistrz Jerzy Rębek i Przewodniczący Rady Miasta Adam Adamski wręczyli nagrody sportowcom i trenerom za szczególne osiągnięcia w 2022 roku. Po analizie 22 wniosków, które wpłynęły do Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej od pięciu klubów sportowych, członkowie Komisji przyznali nagrody 8 sportowcom reprezentującym 3 kluby oraz dwóm trenerom. Na wniosek Burmistrza przyznano również jedną nagrodę indywidualną.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Miasto Radzyń Podlaski przystąpiło do projektu rekreacyjno – sportowego Aktywne Miasta, który jest dedykowany osobom aktywnie spędzającym czas. Koordynatorem lokalnym przedsięwzięcia będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do podczas Pucharu Polski Juniorów zdobyło 5 złotych, 2 srebrne i 3 brązowe medale, co dało radzyńskim zawodnikom drugie miejsce w klasyfikacji generalnej klubów. Gratulujemy!
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
XI Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" odbył się w Radzyniu w niedzielę 5 marca w parku miejskim. Celem imprezy było upamiętnienie w aktywny sposób pamięci tragicznego losu żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego po II wojnie światowej. Patronat nad imprezą, zorganizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim, objęli Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski Jerzy Rębek oraz Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski .
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
7 grudnia br. w Białej Podlaskiej odbyła się Licealiada w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców - Mistrzostwa Rejonu (1/2 Finału Wojewódzkiego). Wzięła w nich udział wyselekcjonowana po eliminacjach powiatowych grupa młodzieży z I LO w Radzyniu Podlaskim. Pierwszy od 3 lat po pandemii występ w zawodach rangi 1/2 Finału Wojewódzkiego okazał się historycznym sukcesem.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Projekt trybun i ławeczek rezerwowych na bocznym boisku Stadionu Miejskiego został w dniu dzisiejszym zakończony! Dzięki bardzo dobrej współpracy Zarządu Klubu Sportowego Młodzieżówka oraz Władz Miejskich na czele z Panem Burmistrzem Jerzym Rębkiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta Panem Adamem Adamskim, udało się pozyskać sponsorów, dzięki którym boczne boisko nabrało nowego blasku i może służyć lokalnej społeczności.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Radzyński Klub Sportowy „Młodzieżówka” aktywnie włączył się w prace związane z modernizacją bocznego boiska Stadionu Miejskiego. - Dzięki dużej pomocy samorządu miejskiego na czele z Burmistrzem Miasta Jerzym Rębkiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta Adamem Adamskim udało nam się rozpocząć pierwszy etap montażu miejsc siedzących dla zawodników rezerwowych, trenerów oraz służb medycznych – mówi Mateusz Zając Prezes Zarządu KS „Młodzieżówka”.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
102. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II radzyńscy rowerzyści uczcili rajdem na trasie o długości 102 km. Start odbył się ok. godz. 8 w niedzielę 22. maja spod Krzyża Papieskiego znajdującego się na osiedlu Satuń. W rajdzie uczestniczyło blisko 40 osób. Organizatorzy imprezy to Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Radzynska Grupa Rowerowa "I LO i Przyjaciele".
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
W zeszłym tygodniu (16.03) zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 rozegrali w Kąkolewnicy finał powiatowy turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Chłopcy pod wodzą trenera Patryka Śmiecińskiego nie dali szans swoim rywalom i w pięknym stylu wygrali wszystkie swoje mecze.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież na ferie zimowe z Aqua - Misiem w promocyjnej cenie.
Więcej szczegółów na plakacie.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
7 lutego br. Zarząd klubu Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski spotkał się z Burmistrzem Miasta Radzynia Podlaskiego Jerzym Rębkiem. Jednym z elementów spotkania było przekazanie koszulki klubowej z wizerunkiem Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim oraz omówienie istotnych spraw i kontynuowanie owocnej współpracy między Miastem a klubem.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
- 18 lat w życiu ludzkości to niewiele ale w życiu naszego Stowarzyszenia to okres niemały. Dziękuję wszystkim, którzy mieli jakikolwiek wpływ na jego istnienie, to dzięki wspólnym działaniom istniejemy i wpisujemy się w pejzaż społeczno – kulturalny Radzynia – mówiła podczas uroczystości prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów „Kormoran” Stanisława Popławska.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Zarządzeniem Nr 63 Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski z dnia 26 sierpnia 2020 r., na wniosek dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zmianie uległy ceny biletów na pływalnię "Aqua-Miś". Od 1 września za bilet normalny zapłacimy 15 zł (było 12 zł), a ulgowy 9 zł (było 7 zł). Poniżej przedstawiamy pełny cennik.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Lubisz sport i aktywność ruchową? Chcesz pograć z rówieśnikami w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę albo tenisa ziemnego? Może z powodu pandemii COVID-19 nudzisz się w domu? Mamy interesujące lekarstwo na nudę i na zdrowy styl życia! Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych rozpoczynają się już od poniedziałku 27. lipca na kompleksie boisk sportowych ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 2.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
29 października br. drużyna uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim pod opieką Patryka Śmiecińskiego rozgrywała turniej finału powiatowego "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kat. U-10 chłopców w Zespole Oświatowym w Kąkolewnicy.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
W sobotę 7 września została poświęcona i oddana do użytku hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1. W budynku znalazły się również siłownia i 2 małe sale gimnastyki korekcyjnej. W ramach inwestycji położona została nowa nawierzchnia boiska zewnętrznego.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Uroczystość oddania nowej hali sportowej, wybudowanej przy Szkole Podstawowej nr 1, odbyła się w sobotę 7 września z udziałem wicepremiera Jacka Sasina, senatora RP Grzegorza Biereckiego i marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. - Spełniło się marzenie wielu roczników uczniów oraz nauczycieli - mówiła dyrektor szkoły Bożena Płatek
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Wicepremier Jacek Sasin w sobotę uczestniczył w uroczystości poświęcenia i oddania do użytku nowej hali sportowej, która została zbudowana przy Szkole Podstawowej nr 1.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Oficjalnie oddano do użytku długo oczekiwany przez mieszkańców miasta skatepark oraz siłownię na świeżym powietrzu.
- Szczegóły
- Kategoria: Sport
Coraz lepiej prezentuje się nowo budowana sala gimnastyczna przy SP 1. Prace wykończeniowe na zewnątrz i wewnątrz budynku zbliżają się końca.
Strona 5 z 11



