Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
  • HEADER - Nie usuwać!!!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Sport

dsc 0091Podczas sesji Rady Miasta 16 maja Burmistrz Jerzy Rębek i Przewodniczący Rady Miasta Adam Adamski wręczyli nagrody sportowcom i trenerom za szczególne osiągnięcia w 2022 roku. Po analizie 22 wniosków, które wpłynęły do Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej od pięciu klubów sportowych, członkowie Komisji przyznali nagrody 8 sportowcom reprezentującym 3 kluby oraz dwóm trenerom. Na wniosek Burmistrza przyznano również jedną nagrodę indywidualną.

Aktywne 555mMiasto Radzyń Podlaski przystąpiło do projektu rekreacyjno – sportowego Aktywne Miasta, który jest dedykowany osobom aktywnie spędzającym czas. Koordynatorem lokalnym przedsięwzięcia będzie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim.

taekwoon doRadzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do podczas Pucharu Polski Juniorów zdobyło 5 złotych, 2 srebrne i 3 brązowe medale, co dało radzyńskim zawodnikom drugie miejsce w klasyfikacji generalnej klubów. Gratulujemy!

biegimXI Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem Wilczym" odbył się w Radzyniu w niedzielę 5 marca w parku miejskim. Celem imprezy było upamiętnienie w aktywny sposób pamięci tragicznego losu żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego po II wojnie światowej. Patronat nad imprezą, zorganizowaną przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzyniu Podlaskim, objęli Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski Jerzy Rębek oraz Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski .

img 20221209 1106287 grudnia br. w Białej Podlaskiej odbyła się Licealiada w Pływaniu Indywidualnym i Drużynowym Dziewcząt i Chłopców - Mistrzostwa Rejonu (1/2 Finału Wojewódzkiego). Wzięła w nich udział wyselekcjonowana po eliminacjach powiatowych grupa młodzieży z I LO w Radzyniu Podlaskim. Pierwszy od 3 lat po pandemii występ w zawodach rangi 1/2 Finału Wojewódzkiego okazał się historycznym sukcesem.

image16Projekt trybun i ławeczek rezerwowych na bocznym boisku Stadionu Miejskiego został w dniu dzisiejszym zakończony! Dzięki bardzo dobrej współpracy Zarządu Klubu Sportowego Młodzieżówka oraz Władz Miejskich na czele z Panem Burmistrzem Jerzym Rębkiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta Panem Adamem Adamskim, udało się pozyskać sponsorów, dzięki którym boczne boisko nabrało nowego blasku i może służyć lokalnej społeczności.

ksm7Radzyński Klub Sportowy „Młodzieżówka” aktywnie włączył się w prace związane z modernizacją bocznego boiska Stadionu Miejskiego. - Dzięki dużej pomocy samorządu miejskiego na czele z Burmistrzem Miasta Jerzym Rębkiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta Adamem Adamskim udało nam się rozpocząć pierwszy etap montażu miejsc siedzących dla zawodników rezerwowych, trenerów oraz służb medycznych – mówi Mateusz Zając Prezes Zarządu KS „Młodzieżówka”.

dsc 0529102. rocznicę urodzin św. Jana Pawła II radzyńscy rowerzyści uczcili rajdem na trasie o długości 102 km. Start odbył się ok. godz. 8 w niedzielę 22. maja spod Krzyża Papieskiego znajdującego się na osiedlu Satuń. W rajdzie uczestniczyło blisko 40 osób. Organizatorzy imprezy to Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Radzynska Grupa Rowerowa "I LO i Przyjaciele".

resized 20220316 121354W zeszłym tygodniu (16.03) zawodnicy ze Szkoły Podstawowej nr 1 rozegrali w Kąkolewnicy finał powiatowy turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Chłopcy pod wodzą trenera Patryka Śmiecińskiego nie dali szans swoim rywalom i w pięknym stylu wygrali wszystkie swoje mecze.

plakat2022 ferie zimowe2Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza dzieci i młodzież na ferie zimowe z Aqua - Misiem w promocyjnej cenie.
Więcej szczegółów na plakacie.

orlęta u burmistrza7 lutego br. Zarząd klubu Orlęta Spomlek Radzyń Podlaski spotkał się z Burmistrzem Miasta Radzynia Podlaskiego Jerzym Rębkiem. Jednym z elementów spotkania było przekazanie koszulki klubowej z wizerunkiem Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim oraz omówienie istotnych spraw i kontynuowanie owocnej współpracy między Miastem a klubem. 

img 4224- 18 lat w życiu ludzkości to niewiele ale w życiu naszego Stowarzyszenia to okres niemały. Dziękuję wszystkim, którzy mieli jakikolwiek wpływ na jego istnienie, to dzięki wspólnym działaniom istniejemy i wpisujemy się w pejzaż społeczno – kulturalny Radzynia – mówiła podczas uroczystości prezes Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów „Kormoran” Stanisława Popławska.

6056d6a2e3f0aca9c724989c04738b75Zarządzeniem Nr 63 Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski z dnia 26 sierpnia 2020 r., na wniosek dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, zmianie uległy ceny biletów na pływalnię "Aqua-Miś". Od 1 września za bilet normalny zapłacimy 15 zł (było 12 zł), a ulgowy 9 zł (było 7 zł). Poniżej przedstawiamy pełny cennik.

orlikLubisz sport i aktywność ruchową? Chcesz pograć z rówieśnikami w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę albo tenisa ziemnego? Może z powodu pandemii COVID-19 nudzisz się w domu? Mamy interesujące lekarstwo na nudę i na zdrowy styl życia! Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych rozpoczynają się już od poniedziałku 27. lipca na kompleksie boisk sportowych ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 2.

20191029 13295229 października br. drużyna uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim pod opieką Patryka Śmiecińskiego rozgrywała turniej finału powiatowego "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w kat. U-10 chłopców w Zespole Oświatowym w Kąkolewnicy.

dsc 0048W sobotę 7 września została poświęcona i oddana do użytku hala sportowa przy Szkole Podstawowej nr 1. W budynku znalazły się również siłownia i 2 małe sale gimnastyki korekcyjnej. W ramach inwestycji położona została nowa nawierzchnia boiska zewnętrznego.

hala105Uroczystość oddania nowej hali sportowej, wybudowanej przy Szkole Podstawowej nr 1, odbyła się w sobotę 7 września z  udziałem wicepremiera Jacka Sasina, senatora RP Grzegorza Biereckiego i marszałka województwa lubelskiego Jarosława Stawiarskiego. - Spełniło się marzenie wielu roczników uczniów oraz nauczycieli - mówiła dyrektor szkoły Bożena Płatek

sasinWicepremier Jacek Sasin w sobotę uczestniczył w uroczystości poświęcenia i oddania do użytku nowej hali sportowej, która została zbudowana przy Szkole Podstawowej nr 1.

12Oficjalnie oddano do użytku długo oczekiwany przez mieszkańców miasta skatepark oraz siłownię na świeżym powietrzu.

dsc 0587Coraz lepiej prezentuje się nowo budowana sala gimnastyczna przy SP 1. Prace wykończeniowe na zewnątrz i wewnątrz budynku zbliżają się końca.

© Urząd Miasta Radzyń Podlaski 2018

Projekt i wykonanie: UM | Przewiń do góry ↑