DSC 0857

Podczas sesji Rady Miasta, która odbyła się 29 grudnia, burmistrz Jerzy Rębek złożył podziękowania przedstawicielom firm, które zasponsorowały świąteczne iluminacje Radzynia. Dla każdego sponsora przygotowano list z podziękowaniem, który został wręczony przybyłym przedstawicielom firm podczas sesji.

- Chciałem wyrazić słowa uznania i podziękowania prezesom i właścicielom firm za wkład w życie tego środowiska. W otoczeniu piękna człowiek odpoczywa, inaczej funkcjonuje – zwrócił się do przybyłych na sesje sponsorów burmistrz Jerzy Rębek. - Miasto nie mogłoby ponieść tak wysokich wydatków związanych z upiększeniem miasta w okresie Świąt i Nowego Roku, dlatego wystąpiliśmy do Państwa z prośbą o udział w zakupie iluminacji świątecznych. Wiemy, że każda firma w tym trudnym okresie przeżywa trudności gospodarcze, tym bardziej jest nam miło, że odpowiedzieliście Państwo pozytywnie na tę inicjatywę, przekazując konkretne kwoty – mówił włodarz Radzynia. Podkreślił jeszcze jeden aspekt: - Państwo odpowiadając pozytywnie na naszą prośbę, wykazali zainteresowanie naszym środowiskiem, naszą wspólnotą radzyńską; pokazaliście Państwo, że jesteśmy ważni dla siebie nawzajem, że jesteśmy razem. Jest to wyraz odpowiedzialności, zainteresowania wspólnymi losami, wspólnymi sprawami, uhonorowani podziękowaniami.

Na apel burmistrza Jerzego Rębka odpowiedziały 24 firmy, które w sumie przekazały 26 tys zł - o 3 tys. więcej niż kosztowały iluminacje, które zawisły przed świętami na słupach oświetleniowych na ulicach Ostrowieckiej, Wyszyńskiego i Sitkowskiego. Za pozostałe pieniądze zostaną zakupione kolejne ozdoby, które będą wykorzystane w przyszłym roku.

Przypominamy listę sponsorów:

1. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Radzyniu Podlaskim
2. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Radzyniu Podlaskim
3. PGE Dystrybucja S.A.
4. PKS w Radzyniu Podlaskim S.A.
5. PHU Master Łukasz Rębek
6. Firma Budowlana mgr inż. Andrzej Tarkowski
7. WODMAR Kiewel Sławomir
8. BGŻ BNP Paribas S.A. Oddział w Radzyniu Podlaskim
9. SIMENA Spółdzielnia – Zakład Pracy Chronionej
10. Bank Spółdzielczy w Radzyniu Podlaskim
11. BARTEK Fabryka Domów Drewnianych
12. Bimiz Food Sp. z o. o. Radzyń Podlaski
13. Eurogarden S.C. A. Niedziułka, J. Niedziułka
14. Górnicza Fabryka Narzędzi Sp. z o.o. w Radzyniu Podlaskim
15. PPH „Jantex” Sp. z o.o.
16. F.H. KOMA AUTO-SERWIS
17. F.H.U.P. Majster Przystupa Katarzyna
18. „SPOŁEM” PSS w Radzyniu Podlaskim
19. TOPSTONE Andrzej Zabielski
20. VOBOS Paweł Olejniczak
21. Kris-Auto Krzysztof Grochowski Części Samochodowe
22. Zakład Poligraficzny „AWA-DRUK” Alina Domańska
23. TERMO DOM P.H.U. Renata Kulenty
24. ZPHU „Brzozowski”