Na przedświątecznym spotkaniu opłatkowym obecni i emerytowani pracownicy Urzędu Miasta spotkali się we wtorek 22 grudnia. Była to okazja do przekazania sobie życzeń i przełamania się opłatkiem. Nie zabrakło wigilijnych potraw.

 - Miałem pragnienie, by w tym szczególnym przedświątecznym okresie spotkać się z Państwem jak w rodzinie. Był to rok trudny, ale najważniejsze, że kończy się szczęśliwie - rozpoczął spotkanie burmistrz Radzynia Jerzy Rębek. Następnie przekazał życzenia: - Chciałbym życzyć Państwu i Państwa rodzinom błogosławionych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego, co najpiękniejsze w nowym roku 2016. Niech Nowo Narodzony zagości w naszych sercach i towarzyszy nam w każdym dniu.

- Jak każe tradycja, przy naszych wigilijnych stołach zostawimy wolne miejsce – mówił Adam Adamski, przewodniczący Rady Miasta. Czy zaprosimy do naszego domy najważniejszego Gościa - który ma się narodzić? Abyśmy znaleźli dla Niego miejsce w sercach, rodzinach, byśmy Jego obecność przekuli na to, co w naszym życiu czynimy, jacy jesteśmy dla innych. W 2016 roku życzę najmniej trosk, dużo zdrowia i wytrwałości w tym, co robicie Państwo dla innych.