spotkania z podroznikamiSzkolne Koło Krajoznawczo-Turystyczne PTTK nr 21 przy I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim zachęca do głosowania na „Radzyńskie Spotkania z Podróżnikami”– Skwer Podróżników w plebiscycie TOP Regionu 2015. Organizatorem konkursu, trwającego od 1 do 22 grudnia 2015 r., jest Regionalny Portal Informacyjny www.podlasie24.pl i Katolickie Radio Podlasie.

Plebiscyt TOP Regionu 2015 organizowany jest w trzech kategoriach: „Inwestycja Roku 2015 w Regionie”, „Sportowiec i Wydarzenie Sportowe Roku 2015 w Regionie” oraz „Wydarzenie Kulturalne Roku 2015 w Regionie”. To właśnie w ostatniej z wymienionych kategorii nominowane zostały „Radzyńskie Spotkania z Podróżnikami” – Skwer Podróżników w Radzyniu Podlaskim. Jest to wspólne przedsięwzięcie Szkolnego Koła Krajoznawczo-Turystycznego PTTK nr 21 przy I Liceum Ogólnokształcącym w Radzyniu Podlaskim i Radzyńskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych, realizowane w 2015 r. we współpracy z Urzędem Miasta Radzyń Podlaski. Więcej o kandydacie można przeczytać na www.facebook.com/radzyn.spotkania

W plebiscycie można głosować za pomocą formularza znajdującego się na stronie http://podlasie24.pl/top-regionu-2015.html. Na jego trzeciej stronie (pod pozycją numer 24) należy zaznaczyć właściwe pole. Aby głos był ważny, na końcu formularza, osoba głosująca musi podać swoje imię i nazwisko, numer telefon oraz wysłać formularz. Jedna osoba może oddać głos raz dziennie.

W tej samej kategorii co „Radzyńskie Spotkania z Podróżnikami”– Skwer Podróżników w Radzyniu Podlaskim do konkursu nominowany został także koncert Promocyjny pierwszej płyty Kameralnej Orkiestry Akordeonowej „Arti Sentemo LIVE 2015”.

Tekst Robert Mazurek