LegimiOd stycznia 2021r. miłośnicy literatury mogą korzystać z nowej usługi oferowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Radzyniu Podlaskim. Dla wszystkich posiadaczy aktywnej karty bibliotecznej umożliwiamy bezpłatny dostęp do aplikacji Legimi - największej bazy e-booków i audiobooków w Polsce.

Czytelnicy mogą korzystać za pośrednictwem Legimi z 63 000 tytułów książek, w tym z bestselerów i nowości wydawniczych. Czytać można na każdym urządzeniu – zapraszamy więc do biblioteki po kod, który pozwoli znaleźć się w książkowym raju.
*Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa za pośrednictwem Wojewódzkiej Biblioteki im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie.

Jak zalogować się do Legimi?
Czytelnik posiadający aktywną kartę zakłada bezpłatne konto na stronie http://www.legimi.pl/wbp_lublin  podając otrzymany w Bibliotece kod aktywacyjny. W celu otrzymania kodu prosimy o kontakt telefoniczny (83/3527001), e-mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub osobisty w Wypożyczalni w godzinach otwarcia Miejskiej Biblioteki Publicznej (Radzyń Podlaski, ul. Armii Krajowej 5). Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się do Biblioteki po nowy.