kolorowy radzynRadzyński Ośrodek Kultury wyszedł z kolejną propozycją dla dzieci. Jej celem jest uatrakcyjnienie czasu wolnego podczas narodowej kwarantanny związanej z epidemią koronawirusa.

Począwszy od dzisiaj (15.04), na stronie www.kochamradzyn.pl publikowane będą kolorowanki przedstawiające obiekty z Radzynia. - Zachęcamy wszystkie dzieci do ich pobierania, drukowania i kolorowania. Przy okazji będzie można wygrać nagrody - wyjaśnia Robert Mazurek, dyrektor ROK.

Wszystkie dzieci, które prześlą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje zdjęcie z pokolorowanym obrazkiem, wezmą udział w losowaniu aż 100 książeczek z radzyńskimi kolorowankami. Przesyłając więcej zdjęć (jedna osoba maksymalnie 20, tyle ile zostanie opublikowanych kolorowanek) każdy zwiększa swoje szanse na wygraną. W wiadomości koniecznie należy podać imię i nazwisko dziecka, a także telefon kontaktowy. Losowanie nagród odbędzie się 5 maja 2020 r.