herbW związku z zaistniałą sytuacją i wystąpieniem kolejnych przypadków koronawirusa na terenie naszego kraju oraz województwa lubelskiego, w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców miasta, zwracam się z apelem o ograniczenie do niezbędnego minimum wizyt w Urzędzie Miasta Radzyń Podlaski i miejskich jednostkach organizacyjnych.

Sugeruję dokonywanie czynności płatniczych poprzez bankowość elektroniczną. Proszę o kontaktowanie się z Urzędem Miasta telefonicznie, przez epuap, email lub listownie.

Przekazuję do Państwa dyspozycji numery telefonów do Urzędu Miasta i adresy email:
sekretariat tel. 83 35-12-460, 83 352-80-70, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach dotyczących Urzędu Stanu Cywilnego tel. 83 35-12-465, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach dotyczących ewidencji ludności i dowodów osobistych tel. 83 35-12-483, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach dotyczących oświaty i kultury tel. 83 35-12-489, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach dotyczących gospodarki nieruchomościami tel. 83 35-12-476, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach dotyczących podatków i opłat lokalnych tel. 83 35-12-471, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach dotyczących planowania przestrzennego tel. 0-83 35-12-481, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach dotyczących opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi tel. 83 35-12-467, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach dotyczących działalności gospodarczej tel. 83 35-12-487, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach dotyczących spraw inwestycyjnych tel. 83 35-12-477, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
w sprawach dotyczących wyborów prezydenckich tel. 83 35-12-478, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszystkie niezbędne dane kontaktowe znajdują się na stronie https://umradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl/

Burmistrz Miasta
/-/ Jerzy Rębek