IMG 6002Po 39 latach pracy, w tym prawie 19 w Urzędzie Miasta Radzyń Podlaski na emeryturę przeszedł Stanisław Karpiński – zastępca naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego. Pożegnanie – jak podkreślił burmistrz Jerzy Rębek - zasłużonego i bardzo cenionego pracownika, a także lubianego, szanowanego kolegi - odbyło się 27 października.

- Chciałbym wyrazić w imieniu wszystkich pracowników Urzędu Miasta podziękowania, że mieliśmy szczęście i przyjemność pracować z Panem – mówił włodarz Miasta, który podkreślił, że Stanisław Karpiński zajmował się trudnymi problemami dotyczącymi inwestycji miejskich. - Pana spokój, takt, rozsądek był nam bardzo potrzebny, pomagał zapanować nad różnymi, zawikłanymi sytuacjami. Myślę, że zapamiętamy Pana postawę jako wzór do naśladowania – kontynuował Jerzy Rębek. - Dziękujemy za dotychczasową współpracę, oddanie dla sprawy wspólnego dobra mieszkańców Radzynia.

Głos zabrał również Jan Gryczon – naczelnik Wydziału Rozwoju Gospodarczego. - Jest to jeden z najtrudniejszych dni w moim życiu – wyznał. - Takiego przyjaciela, jakiego miałem w pracy, trudno będzie znaleźć. Dziękuję za wszystko, co wniosłeś dla całego Wydziału, dla miasta; za wytężoną pracę i wielkie doświadczenie - mówił J. Gryczon.

Stanisław Karpiński dziękował pracownikom UM, szczególnie Wydziału Rozwoju Gospodarczego za współpracę i miłą atmosferę.

Panie Stanisławie! Życzymy dużo zdrowia i samych słonecznych dni na emeryturze. I proszę nie zapominać o przyjaciołach i kolegach z UM – a jak trzeba – wspierać ich radą i doświadczeniem.