akademia radzyńskaAkademia Bialska Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II, filia w Radzyniu Podlaskim zaprasza do uczestnictwa w rekrutacji. Oferowane są dwa kierunki studiów: Pielęgniarstwo i Ratownictwo medyczne. Zgłoszenia przyjmowane są od osób posiadających wykształcenie średnie (matura). Rekrutacja opierać się będzie na wynikach matur, nie są przewidziane dodatkowe egzaminy. Oferta skierowana jest zarówno do tegorocznych, jak i wcześniejszych maturzystów, także osób już pracujących, które chciałyby podnieść dotychczasowe lub zdobyć nowe kwalifikacje zawodowe.

Studia są dzienne, licencjackie. Większość zajęć będzie miała charakter praktyczny i będzie realizowana na różnych oddziałach szpitali, także szpitala radzyńskiego. - Zajęcia o charakterze teoretycznym będą się odbywać w komfortowych warunkach: w specjalnie przystosowanych i bogato wyposażonych salach, wydzielonych w budynku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II przy ul. Sikorskiego w Radzyniu. Godziny zajęć będą w miarę możliwości przystosowywane do możliwości i potrzeb studentów - informuje Grażyna Dzida - dyrektor ZSP.

Studenci nie będą ponosić kosztów nauki, mogą natomiast uzyskać stypendia socjalne, dla najlepszych przewidziane są stypendia naukowe.

Jak zapewnia Starosta Radzyński Szczepan Niebrzegowski, absolwenci radzyńskiej filii Akademii Bialskiej będą mieli zapewnione zatrudnienie i godne wynagrodzenie. Na pielęgniarki/pielęgniarzy i ratowników medycznych czekają szpitale w Radzyniu, Białej Podlaskiej, Międzyrzecu, Łukowie czy Lubartowie.

 Zgłoszenia:

telefon: 83-344-99-30

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy!

 

akademia radzyńska