Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
  • HEADER - Nie usuwać!!!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

ePodatki

Urzędowa obsługa osób z niepełnosprawnościami i osób niesłyszących

515942421 1170988981729490 8649864947823954897 nDziś Biblioteka Miejska pożegnała, odchodzącą na emertyturę po 40 latach pracy, Panią Małgorzatę Grochowską. Wśród ciepłych słów, wspomnień i wzruszeń dziękowano jej za zaangażowanie, życzliwość i pasję z jaką przez lata służyła czytelnikom.

W imieniu władz miasta w uroczystości wzięła udział Pani Wiceburmistrz Bożena Lecyk, która przekazała serdeczne podziękowania oraz wyrazy uznania za wieloletnią pracę na rzecz kultury i lokalnej społeczności. Dziękujemy za wszystko i życzymy, by czas emerytury był pełen spokoju, zdrowia i niekończących się literackich podróży!

To nie koniec zmian, jakie zaszły w bibliotece w ostatnich miesiącach. Do zespołu dołączają nowe osoby: sekretarka/kadrowa, kierowniczka Filii nr 2 oraz pani sprzątająca. A my czekamy na nowe, rozbudzające kulturalne pasje wydarzenia!

© Urząd Miasta Radzyń Podlaski 2018

Projekt i wykonanie: UM | Przewiń do góry ↑