czyste powietrzeUprzejmie informujemy, że uruchomienie nowej, zmienionej wersji Programu „Czyste Powietrze” nastąpi w dniu 3 stycznia 2023 r. Od tego dnia zaczną obowiązywać nowe warunki programu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Beneficjentów, zmiany obejmują m.in. podwyższenie progów dochodowych, zwiększenie wysokości dotacji oraz możliwość złożenia kolejnego wniosku o dofinansowanie dla tych, którzy już wcześniej skorzystali z Programu. Jednocześnie i przede wszystkim promujemy kompleksową termomodernizację, która służy bezpieczeństwu cieplnemu gospodarstw naszych beneficjentów. Efektywne energetycznie domy to mniejsze koszty ogrzewania budynku, ale i poprawa jakości powietrza.

Nowy Program, na podstawie którego nabór rozpocznie się od 03 stycznia 2023 r. udostępniamy już teraz na poniższej stronie.
Zapoznaj się ze zmienionym programem „Czyste Powietrze”

Przypominamy, że Punkt Konsultacyjno - Informacyjny Programu "Czyste Powietrze" otwarty jest dla mieszkańców miasta w tut. Urzędzie w każdą środę w godzinach 8:00 - 15:00 (III piętro, pokój nr 303).

Zapraszamy!

Poniżej dostępne są pliki zawierające regulamin programu wraz z załącznikami:

1. Poziom podstawowy: POBIERZ
2. Poziom podwyższony: POBIERZ
3. Poziom najwyższy: POBIERZ
4. Regulamin: POBIERZ
5. Ulga podatkowa: POBIERZ
6. Lista banków- stan na 15.12.2022 r.: POBIERZ
7. Wzór umowy z Wykonawcą (dotacja z prefinansowaniem): POBIERZ