oranżeriaz mCelem Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej Południowe Podlasie jest tworzenie mieszkań na wynajem po przystępnych cenach dla różnych grup społecznych. Chcemy pomóc osobom, które ze względu na przekroczenie progu dochodowego nie kwalifikują się do najmu mieszkań komunalnych, ale jednocześnie nie posiadają wystarczającej zdolności kredytowej, by zakupić własne mieszkanie na rynku pierwotnym lub wtórnym przy użyciu kredytu hipotecznego.

Aby dostosować naszą ofertę mieszkań do potrzeb zarówno mieszkańców regionu, jak i tych, którzy planują zamieszkać na Południowym Podlasiu, przygotowaliśmy ankietę.

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane wynajmem mieszkania do wypełnienia ankiety. Państwa opinie są dla nas niezwykle cenne, a zebrane informacje pomogą nam lepiej zaplanować nasze inwestycje. Prosimy o szczere odpowiedzi, ponieważ zależy nam na uzyskaniu wiarygodnych informacji.

Ankieta będzie dostępna w terminie do 14.01.2024 - tylko dla mieszkańców Miasta Radzyń Podlaski (pkt. 6 ankiety)

Osoby zainteresowane wypełnieniem ankiety w formie papierowej będą miały taką możliwość w Urzędzie Miasta Radzyń Podlaski oraz w siedzibie Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej – SIM Południowe Podlasie, znajdującej się pod adresem ul. Francuska 136, 21-500 Biała Podlaska.

Ankieta w wersji internetowej znajduje się poniżej:

https://forms.office.com/e/2u4JeFRfGm?origin=lprLink