141 grudnia br. do I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim przybyli harcerze i harcerki I Szczepu „Infinity” im. hm. M. Stagrowskiego. Głównym powodem spotkania były przypadajace w tym roku 15 urodziny 7. Drużyny Starszoharcerskiej „Taka Paka”. Był tort, życzenia, prezenty i wspomnienia.

Każde spotkanie harcerskie to też okazja do porozmawiania na ważne tematy. Druhny i druhowie wzięli udział w zajęciach w ramach programu profilaktycznego „(p)Odłącz się!”. Podczas warsztatów dyskutowali o tym, czy komputer i telefon to wróg czy przyjaciel, czym jest fonoholizm i uzależnienia behawioralne a podczas zabaw i gier towarzyskich mogli odnaleźć radość ze wspólnego spędzania czasu w realu z koleżankami i kolegami. W sobotę harcerze podsumowali obchody 555-lecia Radzynia Podlaskiego zimową grą ternową. Podczas szukania zagadek rozmieszczonych na terenie miasta niektórym patrolom udało się nawet wytropić Mikołaja .

W spotkaniu wzięły udział: 13. Drużyna Harcerska z Czemiernik, 14. Drużyna Harcerska „Ad Astra” ze Szkoły podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim, 17. Drużyna Harcerska „eReF” z Woli Osowińskiej, 37. Drużyna Harcerska „Wataha” z Krasewa, próbna drużyna z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim. Gospodarzem spotkania była 7. Drużyna Starszoharcerska „Taka Paka” z I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim, która pod kierunkiem drużynowej Igi Kowalskiej przygotowała niespodzianki i warsztaty dla gości.
Spotkanie zostało dofinansowane w ramach umowy na realizacje zadania publicznego „(p)Odłącz się!” we współpracy z miastem Radzyń Podlaski.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15