logo LGD ZapiecekLokalna Grupa Działania "Zapiecek" zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu konsultacyjnym dotyczącym tworzenia nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027, wyznaczającej kierunki wsparcia w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej. Spotkanie ma charakter otwarty, przeprowadzone będzie metodą warsztatów partycypacyjnych.

Na warsztatach zostaną przedstawione wnioski z dotychczas uzyskanych danych i ostatecznie ustalony kształt budżetu. Na warsztaty zapraszamy wszystkich mieszkańców, którzy chcieliby się podzielić swoimi uwagami, opiniami dotyczącymi propozycji przedsięwzięć i budżetu LSR.
Warsztaty budżet partycypacyjny odbędą się 15 maja o godzinie 16:30 w biurze LGD "Zapiecek" ul. Ostrowiecka 17/21, 21-300 Radzyń Podlaski.
Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłoszenie się do 12 maja do godziny 15:30 (na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 83 352 16 00).

warsztaty zapiecek