trener kadry kobietDecyzją Zarządu Polskiego Związku Taekwon-do Łukasz Ciężki został powołany na stanowisko Drugiego Trenera Reprezentacji Polski Taekwon-do Kobiet w kadencji 2023-2027.

W oficjalnym piśmie prezes zarządu Tadeusz Łoboda przyznaje, iż wierzy w wiedzę i wielkie doświadczenie radzyńskiego trenera, które będą bardzo cenne dla rozwoju związku i dyscypliny.
„Jestem przekonany, że zaangażowanie, profesjonalizm oraz dobra organizacja będą towarzyszyć Pana działaniom, przynosząc wiele satysfakcji. Życzę panu sukcesów na objętym stanowisku oraz dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym” - czytamy.

Wraz z Dorotą Mazur, która została pierwszym trenerem, Łukasz Ciężki przez najbliższe 4 lata będzie przygotowywał zawodniczki do międzynarodowych zmagań.

- Dla każdego trenera to największe marzenie. Przez najbliższe 4 lata będę miał zaszczyt prowadzić wraz z Dorotą Kadrę Kobiet. Niesamowite wyzwanie i wyróżnienie, które motywuje do jeszcze większej pracy. Wierzę, że współpraca z trenerami klubowymi jak i z ich zawodniczkami przyniesie owocne wyniki – skomentował na swoim profilu FB Ł. Cieżki.