orlikLubisz sport i aktywność ruchową? Chcesz pograć z rówieśnikami w piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę albo tenisa ziemnego? Może z powodu pandemii COVID-19 nudzisz się w domu? Mamy interesujące lekarstwo na nudę i na zdrowy styl życia! Zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych rozpoczynają się już od poniedziałku 27. lipca na kompleksie boisk sportowych ORLIK przy Szkole Podstawowej nr 2.

Burmistrz Miasta, Komisja Zdrowia i Kultury Fizycznej Rady Miasta Radzyń Podlaski oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 zapraszają chętne dzieci (dziewczynki oraz chłopcy) na zajęcia z instruktorami wychowania fizycznego. Zajęcia będą odbywać się na kompleksie boisk sportowych ORLIK przy SP2 od poniedziałku do soboty w godzinach 15:00-16:15. Projekt skierowany jest dla uczniów szkół podstawowych (od 1 do 8 klasy).
Spotkanie organizacyjne a zarazem pierwsze zajęcia odbędą się już w najbliższy poniedziałek tj. 27/07/2020 o godz. 15:00.
Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych animatorów - nauczycieli wychowania fizycznego z SP2.
Organizatorzy zapewniają bezpieczeństwo i stosowanie procedur Głównego Inspektora Sanitarnego. Szczegółowy regulamin korzystania z boisk Orlik znajduję się na stronie: http://www.radzsp2.pl

Zapraszamy serdecznie

Jerzy Rębek - Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski
Jarosław Zaprzalski - Przewodniczący Komisji Zdrowia i Kultury Fizycznej Rady Miasta Radzyń Podlaski
Cezary Czarniak - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim