swieto policji 2018Z okazji Święta Policji w imieniu Samorządu Miasta Radzyń Podlaski pragnę wyrazić Panu Komendantowi Insp. Zbigniewowi Krzosowi oraz wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Radzyniu słowa uznania za rzetelną, ofuarną i profesjonalną służbę.

Szanowni Państwo!

Wasza praca jest szczególną służbą, bo wymagającą uczciwości i odpowiedzialności, kondycji fizycznej i odporności psychicznej, profesjonalizmu i odwagi w stawianiu czoła niebezpieczeństwom oraz umiejętności podejmowania ryzyka, empatii i zdecydowanych działań. Współczesność wymaga od was dodatkowo podejmowania wyzwań płynących z pojawiających się nowych zagrożeń i zmian w przepisach prawa.
Słowa wdzięczności od radzyńskego samorządu należą się Państwu również za otwarcie na problemy lokalnej społeczności, zaangażowanie społeczne, podejmowane działania profilaktyczne w ramach licznych spotkań z dziećmi i młodzieżą.
Z okazji Święta Policji życzę Państwu sukcesów i bezpieczeństwa podczas wykonywania obowiązków służbowych oraz zaufania społecznego i satysfakcji z poprawy bezpieczeństwa na naszym terenie. Proszę przyjąć również życzenia zdrowia i szczęścia w życiu osobistym oraz rodzinnym.

Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski
Jerzy Rębek