druzynaW miniony weekend w rozegranym w Bezledach Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-do, zorganizowanym przez Bartoszycką Szkołę Taekwon-do wystartowało 264 zawodników z 38 klubów. Nie mogło tam zabraknąć drużyny z Radzynia Podlaskiego. Podopieczni Łukasza Ciężkiego wystartowali w 10 osobowym składzie: 3 seniorów i 7 juniorów.

Już w pierwszym dniu zmagań seniorskich, radzyńscy zawodnicy zdobyli trzy medale. Kamil Chud, który jako junior wystartował w kategorii seniora zdobył brązowy medal w walkach do 57 kg. Natalia Olszak natomiast wywalczyła brązowy krążek w walkach do 75 kg oraz Eryk Niewęgłowski, który nie dał szans swoim rywalom zdobywając złoty medal w walkach do 78 kg. Kolejny dzień, to zmagania juniorów, którzy zdobyli, aż siedem medali co sprawiło, iż Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do uplasowało się na historycznym 3 miejscu podczas Zawodów Ogólnopolskich! Medale w kategorii juniora zdobyli Kamil Chud złoto w walkach do 56 kg, Michał Łobacz złoto w układach stopni uczniowskich oraz brąz w walkach do 50 kg, Damian Ładny brąz w układach stopni uczniowskich, Jolanta Szczepaniuk srebro w układach stopni uczniowskich oraz Patrycja Chud srebro w walkach do 55 kg i Martyna Zielnik, która również zdobyła srebrny krążek w walkach do 50 kg. Dla Patrycji i Martyny to był jeden z ostatnich sprawdzianów przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w fińskim Tampere, gdzie zapowiedziało swój udział ponad 500 zawodników z 28 państw. Oprócz medalistów w zawodach wzięli udział Martyna Ciarkowska i Michał Zimoń, którzy nie dostali się do strefy medalowej.

Udział we współzawodnictwie sportowym jak i cały okres przygotowawczo - szkoleniowy jest możliwy dzięki wsparciu i pomocy finansowej ze strony: Urzędu Miasta w Radzyniu Podlaskim, Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim, Banku Spółdzielczego w Radzyniu Podlaskim, Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Radzyniu Podlaskim, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Radzyniu Podlaskim, Lubelskiej Unii Sportu, Firmy TOP TEN Sport, Centrum Urody Katarzyny Zielińskiej zapewniającą odnowę biologiczną, Firmy VOBOS Pawła Olejniczaka, Drukarni AWA-Druk, Firmy Wioletty Wysokińskiej Economic Consultant, Firmy Radosława Domańskiego FARBEX oraz Firmy Jacka Warownego AGRO-TECH.