038 kwietnia do Janowa Podlaskiego zjechało 300 zawodników z 15 klubów, którzy rywalizowali o prawo startu w Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorów Młodszych oraz o medale w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do reprezentowało blisko 60 podopiecznych Łukasza Ciężkiego i Katarzyny Ciężkiej.

W trzech kategoriach wiekowych radzyńscy wojownicy zdobyli, aż 19 medali! W kategorii juniora medale zawisły na szyjach obecnych reprezentantek Kadry Narodowej. Patrycja Chud zdobyła złoto w układach stopni mistrzowskich oraz srebro w walkach do 55 kg. Natomiast Martyna Zielnik wywalczyła złoto w walkach do 50 kg, srebro w układach stopni mistrzowskich oraz brąz w technikach specjalnych tym samym zdobywając tytuł Najlepszej Zawodniczki Turnieju!

Bardzo dobrze spisali się również juniorzy młodsi a dorobek medalowy przedstawia się następująco: Michał Łobacz dwa złote medale w walkach do 46 kg oraz układach stopni mistrzowskich, Damian Ładny srebro w układach stopni mistrzowskich i brąz w walkach do 58 kg, Martyna Ciarkowska złoto w układach stopni mistrzowskich, Karolina Świć srebro w układach stopni mistrzowskich, Aleksandra Kopiś srebro w walkach do 42 kg i brąz w układach stopni uczniowskich, Radosław Gołębiowskich brąz w walkach + 70 kg oraz zawodnik trenujący w sekcji w Czemiernikach prowadzonej przez Katarzynę Ciężką, Piotrek Niewęgłowski brąz w walkach do 46 kg. Bez dorobku medalowego ale z dużym bagażem doświadczeń wrócili Wiktor Mroczek, Bartłomiej Rączka, Paweł Purgał i Piotrek Mazur.

Najliczniejsza grupa wiekowa radzyńskich młodzików również zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. W tej kategorii medale dla Radzynia zdobyli Jakub Cieślak złoto w układach stopni uczniowskich do 8 kup, Maciek Świć wyskakał złoto w technikach specjalnych pokonując po drodze ponad 90 konkurentów. Paweł Litwiniec zdobył brązowy medal w układach stopni uczniowskich do 6 kup oraz kolejna zawodniczka szkolona w Czemiernikach Natalia Zagrodna, u której na szyi zawisł srebrny medal w układach stopni uczniowskich do 8 kup.

Oprócz wyżej wymienionych medalistów w kategorii młodzika często odpadając tuż przed strefą medalową w zawodach wzięli również udział: Bednarczyk Aleksandra, Niewęgłowska Julia, Ochnio Szymon, Kuśmierowska Nikola, Cieślak Michał, Andryszczyk Ewelina, Chodkiewicz Bartosz, Jędruchniewicz Karolina, Toczyński Jakub, Filip Marcelina, Więch Bartosz, Grzywacz Rafał, Szwed Karol, Wlizło Oliwia, Skrzeczkowski Bartłomiej, Syta Julia, Chadaj Bartosz, Szabrańska Oliwia, Skowron Magdalena, Skworon Maciej, Wójtowicz Łucja, Stanisław Adamowicz, Wadowska Emilia, Cholewa Julia, Wójtowicz Martyna, Obroślak Natalia, Olszewski Mateusz, Kaznadziej Alina, Górna Oliwia, Mierkiewicz Maciej, Marzec Hubert, Kalinowski Mikołaj, Ludian Karolina, Malesa Marta, Kuszpa Filip, Niebrzegowski Bartek, Mierkiewicz Zuzanna, Janasz Mikołaj

Dzięki tak dobrym wynikom Radzyński klub uplasował się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej wśród młodzików i juniorów młodszych oraz na czwartym wśród juniorów.