felicjan andrzejczakZapraszamy na niezwykły koncert Felicjana Andrzejczaka w Radzyniu. Ten wybitny artysta wystąpi 23 marca 2024 roku (sobota) w sali widowiskowo-kinowej Radzyńskiego Ośrodka Kultury. Początek o godzinie 17:00.

Felicjan Andrzejczak to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych męskich głosów w Polsce, którego talent artystyczny znany jest szerokiej publiczności od wielu lat. Artysta zawsze był obecny na najważniejszych wydarzeniach medialnych w kraju, wykonując swoje niezapomniane przeboje, takie jak „Jolka, Jolka pamiętasz”. W 2022 roku świętował on 40-lecie tej wyjątkowej piosenki podczas ogólnopolskiej trasy koncertowej. Teraz przyszedł czas na kolejną niezwykłą trasę, która związana jest z promocją jego nowego albumu.

W marcu 2023 roku ukazał się singiel artysty, zatytułowany „Nie żałuję niczego”, który jest prawdziwym popisem jego unikatowego głosu. Felicjan Andrzejczak, w towarzystwie wybitnych muzyków polskiej estrady oraz wielu gości, przygotował brzmienie instrumentalne i aranżacje, które gwarantują niezapomniane wrażenia muzyczne. To po prostu coś, czego nie można przegapić.

Podczas koncertu będzie można usłyszeć nie tylko znane i pokochane przez pokolenia utwory, które Felicjan Andrzejczak wykonywał na przestrzeni lat, takie jak „Czas Ołowiu” czy „Noc Komety”, ale także nowe kompozycje z jego najnowszego albumu. Oczywiście nie zabraknie również nieśmiertelnego przeboju „Jolka, Jolka pamiętasz”. Klimat przygotowany przez samego artystę i jego znakomitych muzyków, w połączeniu z efektami świetlnymi i dźwiękowymi, przeniesie Was w niezwykłą muzyczną podróż.

Nie przegapcie tego wyjątkowego koncertu! Bilety w cenie 80 zł są dostępne w Radzyńskim Ośrodku Kultury oraz online na KUP BILECIK.