28.02 kino objazdoweFundacja Polska Bezgotówkowa, Burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek oraz Radzyński Ośrodek Kultury zapraszają na Bezgotówkowe Kino Objazdowe, które zawita do Radzyniu już 28 lutego. Wszyscy mieszkańcy naszego miasta będą mogli obejrzeć największe i najgłośniejsze premiery kinowe ostatnich miesięcy. Partnerem kina jest PKO Bank Polski, Oddział w Radzyniu i eService.

– Począwszy od lutego raz w miesiącu będziemy gościli w Radzyniu kino. Jest to rozwiązanie tymczasowe. Obecnie Radzyński Ośrodek Kultury przygotowuje się do remontu pałacowej Oranżerii, którego rozpoczęcie planowane jest na jesień 2024 roku. Po jego zakończeniu planujemy uruchomić własne kino. Z kolei latem zapraszam już na siódmą edycję wakacyjnego „Kina pod Chmurką” – powiedział Robert Mazurek, dyrektor ROK.

28 lutego wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć na dużym ekranie następujące produkcje: „Chłopi”, „Sami swoi. Początek”, „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”, „Kos” oraz „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele”. Poza seansami kinowymi Fundacja Polska Bezgotówkowa przygotowała dla widzów także garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych.

Bilety w cenie 16 zł (grupowy), 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny) do nabycia bezpośrednio w kasie przed seansem lub na https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/683 Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe.