kino seniora 2 2mKolejna edycja Filmowego Klubu Seniora 28 lipca (czwartek) o godz. 15.00. Tym razem w sali kinowo-widowiskowej oranżerii będzie można obejrzeć francuską komedię „A oni nadal grzeszą, dobry Boże”. Przypominamy, że osoby posiadające Kartę Seniora mają 50% zniżki na bilet (płacą 7 zł, cena normalnego biletu - 14 zł). Na seans zapraszają: Burmistrz Miasta Radzyń Podlaski, Radzyński Ośrodek Kultury, Kino Oranżeria oraz Radzyński Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Jest to trzecia odsłona przebojowego cyklu komediowego o rodzinie Verneuil, w której każda z czterech córek poślubiła mężczyznę innej religii i o innym kolorze skóry. W kosmopolitycznej rodzinie nie brak międzykulturowych i obyczajowych antagonizmów i złośliwości.
W trzeciej części przebojowego cyklu pretekstem dla próby sił i charakterów są szmaragdowe gody państwa Verneuil. Ich córki chcą im wyprawić godne 40 lat wspólnego życia obchody. Państwo Verneuil mają co świętować – taki staż małżeński to nie przelewki i, zdaniem ich córek, świetna okazja, by zorganizować huczną imprezę niespodziankę. Żeby było jeszcze weselej, do Francji na przyjęcie z różnych zakątków świata przyjeżdżają rodzice nietuzinkowych zięciów...Miej ich wszystkich w opiece, dobry Boże!

kino seniora 2m