Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 25 Marzec 2017    |    Imieniny obchodzą: Maria, Wieńczysław, Ireneusz

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacje

Spektakl Teatru ES z Siedlec „Dzień Drugi”

Dzien Drugi plakat7 kwietnia br. o godzinie 19.30 na hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych przy ul. Sikorskiego, odbędzie się Spektakl Teatru ES z Siedlec „Dzień Drugi” według scenariusza i reżyserii Waldemara Koperkiewicza na motywach książki i audycji radiowej „Dzień Drugi Prawda Jedyna” Grzegorza Skwarki. Sztuka może być dopełnieniem rekolekcji Wielkanocnych.

Spektakl pasyjny ukazuje refleksje, przemyślenia współczesnego człowieka na temat wiary, zwątpienia, miejsca Jezusa w naszym codziennym życiu. Całość widowiska świetnie dopełniają projekcje materiałów multimedialnych oraz klimatyczna muzyka.

Czytaj więcej...

Oferta na realizację zadania publicznego pn. "Obsługa techniczna w postaci nagłośnienia i oświetlenia pasyjnej sztuki teatralnej "Dzień Drugi"

ogloszenia radzynUznając celowość realizacji zadania publicznego w zakresie upowszechniania kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego pn. "Obsługa techniczna w postaci nagłośnienia i oświetlenia pasyjnej sztuki teatralnej "Dzień Drugi" przez oferenta: Uczniowski Klub Tenisa Stołowego ALFA w Radzyniu Podlaskim, w trybie określonym art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2016 r. poz. 1817 z późn. zm.), zamieszcza się złożoną ofertę na okres 7 dni w BIP Urzędu Miasta Radzyń Podlaski w zakładce OGŁOSZENIA, na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej.

Zmieni się zagospodarowanie terenu przy Urzędzie Miasta

DSC 005Prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Radzyniu Podlaskim Sławomir Sałata nie zwalnia tempa. Z informacji jakie uzyskaliśmy wynika, że firma oprócz zagospodarowania terenu na placu Potockiego oraz budową budynku gospodarczego na cmentarzu komunalnym chce zająć się także terenem przy Urzędzie Miasta.
Zobaczcie na wizualizacji, jak ma wyglądać ten teren.

Czytaj więcej...

Powstanie budynek gospodarczy na cmentarzu komunalnym

DSC 001Jak informuje prezes Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych w Radzyniu Podlaskim Sławomir Sałata, rozpoczęto prace związane z budową budynku zaplecza gospodarczego na cmentarzu komunalnym. Oprócz wspomnianego zaplecza, zadbano też o godne miejsce do odprawiania Mszy Świętej.
Zachęcamy do obejrzenia wizualizacji.

Czytaj więcej...

Rodzice czytają bajki...

DSC 001Rodzice dzieci z grupy „MYSZKI” przychodzą do przedszkola nie tylko po to, aby przyprowadzić i odebrać swoje pociechy, ale także po to, aby poczytać im bajki. Są to chwile bardzo przez dzieci wyczekiwane. I dla całej grupy, która chętnie i uważnie słucha nowych bajek i dla dziecka, którego rodzic nas odwiedza – bo to duma, wyróżnienie i przywilej.

Czytaj więcej...

Sukcesy recytatorskie w Gimnazjum nr 2

DSC 002W sobotę 18 marca, uczniowie z Gimnazjum nr 2 w Radzyniu Podlaskim pod opieką nauczycielki języka polskiego Agnieszki Grochowskiej wzięli udział w XVIII Międzywojewódzkim Konkursie Poezji i Prozy Ludowej im. Wacława Tuwalskiego w Woli Osowińskiej.

Czytaj więcej...

Kolejna inicjatywa Stowarzyszenia "Podróżnik"- Radzyńskie Podróże Teatralne

DSC 0041Spektaklem "Przyszedł mężczyzna do kobiety" zainaugurowane zostały "Radzyńskie Podróże Teatralne" nowa forma działalności Radzyńskiego Stowarzyszenia "Podróżnik". Robert Mazurek, zakładając Stowarzyszenie, które było naturalną konsekwencją wspaniałego rozwoju jego inicjatywy: "Radzyńskich Spotkań z Podróżnikami", przedstawił ambitne plany, rozszerzające działalność m.in. o różne działania kulturalne. Jednym z nich jest zapraszanie do Radzynia ciekawych spektakli teatralnych.

Czytaj więcej...

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

KALENDARZ WYDARZEŃ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Radzyńskie Spotkania z Teatrem

24 marzec 2017 19:00 - 26 marzec 2017 21:00

Koncert w PSM - Katarzyna Kopiejek

27 marzec 2017 17:30

Koncert Jana Kondraka

01 kwiecień 2017 19:00

PAŁAC POTOCKICH

Palac Potockich

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA

ZAPROSZENIA

Zaproszenia na Sesje Rady Miasta

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

e mapa radzyn podl

REWITALIZACJA MIASTA

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego