Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 29 Kwiecień 2017    |    Imieniny obchodzą: Piotr, Robert, Bogusław

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacje

Ćwiczenia służb ratowniczych

DSC 0003Od godziny 9.00 w piątek 28 kwietnia na wewnętrznej drodze przy radzyńskim szpitalu trwały ćwiczenia ze zdarzeniem masowym, w którym wzięły udział wszystkie służby ratunkowe z terenu miasta oraz powiatu radzyńskiego.

Czytaj więcej...

Targi Pracy i Edukacji

DSC 4310Po raz kolejny w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbyły się Targi Pracy i Edukacji. Wydarzenie skierowane było głównie do młodzieży gimnazjalnej, którą czeka wybór nowej szkoły, aby tam dalej piąć się po szczeblach edukacji.

Czytaj więcej...

Szkolenie dla jednostek miejskich w zakresie posługiwania się gaśnicą

DSC 001725 kwietnia br. na obiektach Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Radzyniu Podlaskim odbyły się praktyczne ćwiczenia w zakresie posługiwania się podręcznym sprzętem przeciwpożarowym. Powyższe ćwiczenia wynikają z zarządzenia burmistrza wydanego w dniu 15 marca 2017 roku, które obliguje kierowników części jednostek miejskich do organizacji tego typu szkoleń w sposób cykliczny we współpracy z inspektorem ds. ochrony przeciwpożarowej Urzędu Miasta.

Czytaj więcej...

Co kryją kościelne krypty? Zobacz!

DSC 0044Parafia Trójcy Świętej w Radzyniu Podlaskim uzyskała zgodę Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i Biskupa Siedleckiego na przeprowadzenie prac przygotowawczych i badań archeologicznych wykopaliskowych w kościelnych kryptach.

Czytaj więcej...

"Koncert Patriotyczny" w wykonaniu Zespołu Wokalnego"Wrzos" i gości

P1011278Koncerty Zespołu Wokalnego "Wrzos" gromadzą zawsze liczną widownię. Radzynian przyciąga atrakcyjny, zróżnicowany repertuar, szeroka skala nastrojów, wspaniałe wykonanie, oprawa sceniczna i ciekawi goście. I choć zawsze widownia pęka w szwach, na niedzielnym "Koncercie Patriotycznym" (23.04) padł chyba rekord frekwencji. Być może także dzięki tematyce.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na koncert uczniów PSM z okazji 3 Maja

psm koncert muzyki polskiejPaństwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Karola Lipińskiego w Radzyniu Podlaskim zaprasza na Koncert Muzyki Polskiej, który odbędzie się 27 kwietnia 2017r. (czwartek), o godzinie 18.00 w sali koncertowej PSM. Koncert organizowany jest w ramach obchodów Święta Konstytucji 3 Maja. W programie będzie można usłyszeć utwory polskich kompozytorów m.in.: F. Chopina, M.K. Ogińskiego, W. Kilara, w wykonaniu uczniów szkoły.

"Pozwól mi wejść"

IMG 3057Dość nietypowo – bo w ciemnościach – kustosz galerii Oranżeria Arkadiusz Kulpa otworzył wystawę Adama Korszuna pt. „Pozwól mi wejść”.

Czytaj więcej...

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

KALENDARZ WYDARZEŃ

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Koncert Zespołu Wokalnego "Radzyniacy" i gości

30 kwiecień 2017 16:00

ROCKOWISKO 2017 - KONCERT FARBEN LEHRE

02 maj 2017 19:00

ROCKOWISKO 2017 - KONCERT THE ANALOGS

02 maj 2017 19:00

Uroczyste obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja

03 maj 2017 09:30 - 13:00

PAŁAC POTOCKICH

Palac Potockich

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA

ZAPROSZENIA

Zaproszenia na Sesje Rady Miasta

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

e mapa radzyn podl

REWITALIZACJA MIASTA

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego