„Dwie połówki pomarańczy” na Dzień Kobiet

Piątek, 06 marzec 2020 at 18:00

Radzyń Podlaski

Teatr

Do jedynego hotelu w mieście, trafia świeża wdowa – Karolina, wezwana by zidentyfikować zamarłego męża – Adama, który wcześniej zginął w tajemniczych okolicznościach. W hotelu czeka na nią psycholog policyjna, Joanna, a także wiele innych niespodzianek, związanych nie tylko z jej mężem, ale i trwającym w hotelu weselem. Sytuację dodatkowo komplikuje pojawienie się młodej, bardzo atrakcyjnej dziewczyny – Alex, podającej się za córkę zmarłego.
Zaskakujące zwroty akcji, przewrotne poczucie humoru autorki, żartobliwa interpretacja reżyserska oraz prawdziwe kreacje aktorskie sprawiają, że z zapartym tchem śledzimy coraz bardziej absurdalną sytuację, gdzie nic nie jest takie, jakim się wydaje, a śmierć małżonka nie jest wcale końcem związku – wręcz odwrotnie!
A może ten spektakl, to właśnie przepis na to, co trzeba zrobić, aby przekonać się o miłości tej swojej drugiej połówki? Dla wielkiej miłości zrobi się... wszystko.
Sponsorami spektaklu są: firma dr Gerard, Spółdzielcza Mleczarnia „Spomlek”, Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych, Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, firma „Wodmar” oraz Klubokawiarnia Ursa. Patronat nad wydarzeniem objął portal „Kocham Radzyń Podlaski”. Więcej o wydarzeniu można dowiedzieć się na www.facebook.com/radzyn.teatr
Bilety w cenie 50, 60 i 70 zł można nabyć w Radzyńskim Ośrodku Kultury (ul. Jana Pawła II 4) w godz. od 8.00 do 16.00. Grupowe zamówienia biletów przyjmuje Robert Mazurek, tel. 606-234-320.