IMG 2176W miniony weekend Dąbrowa Białostocka stała się miejscem zmagań najlepszych zawodników w kategorii juniora podczas Mistrzostw Polski Taekwon-do.

W wyżej wymienionych zawodach wystartowało 42 kluby w tym również Radzyńskie Sportowe Centrum Taekwon-do. Znakomicie spisały się podopieczne Łukasza Ciężkiego, Patrycja Chud i Martyna Zielnik, które po dwóch turniejach kwalifikacyjnych w Lublinie i Janowie Podlaskim bez żadnych problemów uzyskały prawo do startu podczas tegorocznych mistrzostw. Wymienione zawodniczki wystartowały w konkurencji układów mistrzowskich w których zajęły miejsca 9-16, jak również w technikach specjalnych plasując się na 13 miejscu w Polsce. W koronnej konkurencji walk indywidualnych, było już znacznie lepiej. Obie zawodniczki wystartowały w walkach do 55 kg, gdzie ostatecznie Patrycja Chud zdobyła złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski a Martyna Zielnik wywalczyła brązowy krążek i tytuł II Wicemistrzyni Polski. Bardzo dobre wyniki jak i same walki zbliżyły zawodniczki do udziału w tegorocznych Mistrzostwach Świata, które odbędą się na przełomie października w Irlandii.