Polish English Hungarian
Dzisiaj jest: 18 Październik 2017    |    Imieniny obchodzą: Juliana, Łukasza, Bogumiła

 

zsrUM

 

Biuletyn Informacji Publicznej

„Pomagajmy sobie wzajemnie”

DSC 0070W piątkowe popołudnie 9 czerwca, w parku miejskim odbył się Festyn Rodzinny pt. „Pomagajmy sobie wzajemnie” zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Radzyniu Podlaskim. Jak wyjaśniają koordynatorki akcji, nauczycielki ze Szkoły Podstawowej nr 1: Mirosława Maciejewska i Jolanta Szyma, impreza ma charakter charytatywny i zorganizowano ją aby pomóc rodzinie uczennicy klasy trzeciej, poszkodowanej w pożarze domu.

- Zachęcamy wszystkich do czynnego włączenia się w nasza zbiórkę. Zachęcamy też do odwiedzenia naszych stoisk z własnoręcznie wykonaną biżuterią, oryginalnymi widokówkami, książkami. Zapraszamy do kawiarenki z pysznymi domowymi ciastami. Wszystkie datki zebrane do puszek Caritasu przekażemy potrzebującej rodzinie – mówiły organizatorki.

Głos zabrał także burmistrz Jerzy Rębek, który również brał czynny udział w licytacjach. - Cieszę się, że tak wielu z nas tutaj się zgromadziło. To znak, że nie jesteśmy obojętni i wyrażamy chęć pomocy innym. Pomagajmy, to nie wiele kosztuje – mówił burmistrz.

Na scenie jak i poza nią działo się naprawdę dużo. Oprócz licytacji, mogliśmy podziwiać występy uczniów klasy drugiej w przedstawieniu „Zaczarowanym pociągiem w świat”. Wystąpiły także grupy taneczne, radzyńska grupa Karate, dziecięca grupa baletowa, uczniowie ze Szkoły Muzycznej zaś przerwy wypełniał swoją muzyką zespół Relax.

Przedmioty do licytacji przekazali: Regina Szczepaniuk, Anna Nieznajek, Danuta i Bogdan Mierzwińscy, Marta i Dariusz Niewęgłowscy, Ilona i Łukasz Niewęgłowscy, Anna i Marek Juszczukowie, Renata Bąbol, Anna i Stanisław Pokora, Łukasz Rębek, Janusz Wlizło, Arkadiusz Kulpa, Zofia i Marek Leszczyńscy oraz Iwona Pawelec Burczaniuk.

Darczyńcom oraz tym, którzy wsparli akcję, w imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy.

MAPA INTERAKTYWNA

Mapa interaktywna

PROJEKTY UNIJNE RPO WL 2007 - 2013

Projekty Unijne 2007-2013

ostrzezenia

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

Zapraszamy na Recital Chopinowski w ramach XXXIV Dni Karola Lipińskiego

28 październik 2017 18:00

KALENDARZ WYDARZEŃ

GOSPODARKA ODPADAMI

Gospodarka odpadami

PAŁAC POTOCKICH

Palac Potockich

BUDŻET OBYWATELSKI

budzet obywatelski

Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej Komórkowy system informowania mieszkańców Telefon dla osób niepełnosprawnych Elektroniczna Skrzynka podawcza Darmowy internet Hotspot Dyżury aptek Zdjęcie Komunikaty Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowegokarta duzej rodzinyjawny rejestr

BIULETYN INFORMACYJNY MIASTA

ZAPROSZENIA

Zaproszenia na Sesje Rady Miasta

SYSTEM INFORMACJI PRZESTRZENNEJ

e mapa radzyn podl

REWITALIZACJA MIASTA

MIASTA PARTNERSKIE

Miasto partnerskie Egyek WęgryMiasto partnerskie Nowy Tomyśl Polska

ŚCIEŻKA ROWEROWA

Trasa ścieżki rowerowej

ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE

Mapa zagospodarowania przestrzennego